FKS przed meczem z Wartą Poznań: wiemy gdzie popełniliśmy błędy [WIDEO] Piłka nożna - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Sport / Piłka nożna
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Ankieta

Piłka nożnaW sobotę 4 sierpnia piłkarze FKS Stal Mielec zmierzą się na wyjeździe z Wartą Poznań. Będzie to mecz 3. kolejki Fortuna 1 Ligi.


Dorobek Stalowców po inauguracji rozgrywek to 3 punkty za zwycięstwo w Krakowie z Garbarnią. Nie udało się mielczanom wygrać w Niepołomicach z Puszczą, ulegli miejscowym 0:1.   - Mieliśmy analizę, wiemy gdzie popełniliśmy błędy. Niestrzelone sytuacje w pierwszej połowie spowodowały, że w drugiej połowie Puszcza poczuła krew. Z Wartą Poznań liczymy na 3 punkty, musimy je zdobyć jeśli chcemy walczyć o nasze cele – mówi zawodnik Stali Łukasz Wroński.

- Wynikowo daliśmy plamę, ale dużo pozytywów można z tego meczu wyciągnąć i opierać na tym przyszłość – ocenia szkoleniowiec mielczan Artur Skowronek.

WIDEO:Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

 Po tym spotkaniu nie brakowało opinii, że u Biało-Niebieskich zawodzi skuteczność. Łukasz Wroński dodaje, że zespół też zawiódł kibiców swoim stylem gry po przerwie. - Drugą połowę zagraliśmy słabo. W pierwszej prowadziliśmy grę, w drugiej weszliśmy w grę Puszczy, były długie piłki i nie było to potrzebne. Mogliśmy cały czas konsekwentnie grać swoje z czego w pierwszej połowie mieliśmy 4-5 sytuacji – ocenił.

Jak smutny wieczór w Niepołomicach przekuć na sukces w Wielkopolsce? - Codzienną sumienną praca i odpowiedzialnością. Dużo wyciągnęliśmy z tego meczu i jestem przekonany, że duża świadomość naszego zespołu przełoży się na spotkanie w sobotę – przekazuje Artur Skowronek.

- Będzie to kolejny mecz walki fizycznej. Oglądałem mecz Warty z Garbarnią i widać było, że to jest ciężki przeciwnik fizyczny – zapowiada Wroński. - Powinniśmy skupić się na sobie i zagrać dobry mecz – podkreśla.

- Chcemy cieszyć się grą i być w niej skutecznym. Na tyle idziemy w dobrym kierunku ze stylem naszego grania, że będzie to widoczne w sobotę. Za nami kolejny tydzień współpracy z zespołem, czas na pewno działa na naszą korzyść – dodaje Artur Skowronek.

Trener Stali widzi w zespole chęć rewanżu za wpadkę w Niepołomicach. - Wszyscy są gotowi do boju, jedynie Krzysiek Kiercz ma uraz, wszyscy pozostali są zdrowi, pełni optymizmu i chcą wejść do autobusu do Poznania – opowiada.

Mecz Warta Poznań – FKS Stal Mielec został wyznaczony na 4 sierpnia, o 17:00 na stadionie w Grodzisku Wielkopolskim.

hm


 Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Sierpień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!