Znamy termin pierwszego meczu w Mielcu w nowym sezonie Fortuna 1 Ligi! Wskazał Polsat! Piłka nożna - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Sport / Piłka nożna
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Ankieta

Piłka nożnaSpotkanie 5. kolejki piłkarskiej Fortuna 1 Ligi pomiędzy FKS Stal Mielec i Podbeskidziem Bielsko-Biała ma być pierwszym meczem na Stadionie Miejskim w Mielcu w nowym sezonie.


Na mieleckim stadionie trwa budowa podgrzewanej murawy. Wykonawca musiał zmierzyć się z dodatkowymi pracami wynikającymi prawdopodobnie z zaniechań z czasu modernizacji całego stadionu kilka lat temu. To będzie też oznaczało wyższy koszt inwestycji związanej z podgrzewaniem murawy.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

 Czas na realizację inwestycji skrócił się bardzo mocno. Po błędach MOSiRu przy wyłonieniu wykonawcy i zwiększeniu zakresu inwestycji pojawiły się mocne obawy o to, czy boisko będzie gotowe na planowany pierwszy mecz. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zapewnia, że wykonawca robi wszystko by 17 sierpnia Stal Mielec mogła rozegrać pierwsze spotkanie.

Bo właśnie 17 sierpnia, w piątek o 20:30 zaplanowany został pierwszy mecz Fortuna 1 Ligi w Mielcu. Stal podejmie Podbeskidzie Bielsko-Biała, a spotkanie transmitowane będzie przez telewizję Polsat Sport.

Będzie to pierwszy z serii trzech meczów Biało-Niebieskich w Polsacie. Ta stacja pokaże też mecz ŁKS Łódź – FKS Stal Mielec 22 sierpnia w środę oraz FKS Stal Mielec – GKS Tychy 27 sierpnia, w poniedziałek o 18:00.

Sama budowa podgrzewania boiska piłkarskiego w Mielcu podzielona jest na dwa etapy. Teraz wykonawca ma uporać się z ułożeniem instalacji i nowej murawy. Do listopada będą prowadzone prace związane z podłączeniem systemu co miejskiej sieci ciepłowniczej.

hm


 

 

Komentarze
dodaj komentarz
 • (2018-08-11 23:17:05) vaclav

  Propaganda Mariana

  Merytorycznie i na temat!!!Poziom tych co zadecydowali o zburzeniu hali, basenu i lodowiska!!!!

 • (2018-08-11 22:50:31) marian77

  vaclav jesteś taki głupiutki i tak bardzo nie potrafisz zrozumieć tekstu pisanego że w zasadzie szkoda z tobą dyskutować...chłopie ;)

 • (2018-08-11 21:36:17) vaclav

  Propaganda Mariana

  Na takie wpisy trzeba reagować! Tyle mądrych wpisów na temat hali się pojawiło, a tu znowu manipulacja-technika zdartej płyty- trzeba zburzyć i budować od nowa. Chłopie, przecież codziennie możesz zobaczyć efekty tej polityki na pustym placu budowy hula wiatr!!! Czy to nie dociera, że to już kolejny rok, a hali nie ma, a pewnie i pieniędzy na nią tez pewnie nie ma! Jakeś taki nowoczesny i bogaty to sypnij brakujące kilkadziesiąt milionów, ale w moim imieniu nie zaciągaj kredytu i nie zadłużaj miasta!!!! Pewnie jakeś taki światowiec, to wiesz, ze Wenecja zbudowana jest w wodzie, a pałace Bangkoku maja po kilkaset lat, ale żaden debil nie myśli wyburzać! Jest sporo wycieczek do Tajlandii czy Chin i się wybierz, zobacz na własne oczy, ale nie wypisuj głupot coraz to pod innym loginem!

 • (2018-08-11 21:30:41) vaclav

  Demagogia Mariana

  Na takie wpisy trzeba reagować! Tyle mądrych wpisów na temat hali się pojawiło, a tu znowu technika zdartej płyty- trzeba zburzyć i budować od nowa. Chłopie, przecież codziennie możesz zobaczyć efekty tej polityki na pustym placu budowy!!! Czy to nie dociera, że to już kolejny rok, a hali nie ma, a pewni i pieniędzy na nią tez pewnie nie! Jakeś taki nowoczesny i bogaty to sypnij brakujące kilkanaście milionów, ale w moim imieniu nie zaciągaj kredytu i nie zadłużać miasta!!!! Pewnie jakeś taki światowiec, to wiesz, ze Wenecja zbudowana jest w wodzie, a pałace Bangkoku maja po kilkaset lat, ale żaden debil nie myśli wyburzać! Jest sporo wycieczek i można zobaczy© ja się nie wie i wypisuje głupoty!

 • (2018-08-11 16:11:28) marian77

  Czy Ci którzy piszą że hala powinna być remontowana byli kiedykolwiek na stadionie i widzieli jak on wygląda od środka? Sypie się i niedługo będzie dramat. Zarówno stadion jak i hala powinna być zbudowana od nowa ale nie tak jak to się odbyło że drużyna została na lata bez hali.

 • (2018-08-11 15:27:48) Rewizor

  LODOWISKO?

  Drogie "prawda83", przecież Hangar Arena była wspaniałym obiektem pod Halę Lodową, wystarczyło mieć odrobinę fantazji i wyobraźni, a Nową Halę postawić na innym miejscu. Trzeba mieć ciasny umysł, żeby zburzyć dach nad głową nie mając szans na nowy dom. Kto ICH tych ONYCH wybierał? Gospodarzy z łaski.

 • (2018-08-11 07:40:59) Damjan

  ZAWISZA

  100% racji. Od dawna o tym pisze w każdym możliwym temacie gdy jest wzmianka o tym pięknym stadionie. To na czym stoi ten stadion to rudera.

 • (2018-08-11 06:56:24) prawda83

  a ja sie pytam...

  Gdzie hala sportowa? zburzyc bylo latwo?? dobra moze jak nie mozecie zbudowc hali postawcie przynajmniej lodowisko zeby nie trzeba bylo jezdzic w zimie do debicy??

 • (2018-08-07 22:17:07) Zawisza

  To fajnie

  Byłe naczelstwo które było odpowiedzialne za remont stadionu za karę bo się takowa należy zapłaci za bilety do końca kolejki za okazaniem dowodu wszystkim kibicom którzy kibicować zechcą naszej reprezentacji, to bogaci ludzie więc ich stać zawsze mają wybór albo kasa albo do pierdla czekam na zawiadomienie pełniącego obowiązki prezydenta o nie gospodarnosci przy remoncie celem sprawdzenia czy zachowano należną staranność w całym procesie remontu stadionu

 • (2018-08-07 21:11:35) kos

  Pieniądze wyrzucone w błoto dla transmisji TV. Położona murawa nawet z podłożem się nie zwiąże, ręce opadają.

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Sierpień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!