FKS Stal przed meczem w Bytowie: teraz wszystko zależy od nas [WIDEO] Piłka nożna - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Sport / Piłka nożna
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Ankieta

Piłka nożnaPiłkarze FKS Stal Mielec szykują się do czwartego z rzędu meczu wyjazdowego Fortuna 1 Ligi. Bilans trzech wcześniejszych podróży to 3 punkty, wszyscy mieli nadzieję na więcej.


Stal musi jeździć po Polsce bo w Mielcu trwa budowa podgrzewania boiska na Stadionie Miejskim. Pierwszy wyjazd na inaugurację Fortuna 1 Ligi do Krakowa wypadł pozytywnie. Stal pokonała Garbarnię 2:0. Niestety Biało-Niebiescy przegrali 0:1 kolejne mecze z Puszczą w Niepołomicach i z Wartą Poznań w Grodzisku Wielkopolski.

WIDEO:
Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

 - Nie strzeliliśmy żadnej bramki, to jedna z przyczyn. Staramy się grać swoją piłkę, optycznie nieźle to wygląda ale nie ma liczb, bramek, punktów. Od początku przygotowań staramy się narzucać swój styl, to nam wychodzi ale nie ma konkretów. Z czasem one przyjdą i Stal Mielec zacznie punktować – komentuje Rafał Grodzicki, doświadczony obrońca i kapitan FKS Stal Mielec.

- Zabrakło skuteczności. W piłkę gramy całkiem nieźle, składnie, ładnie dla oka. Z tych sytuacji jednak za wiele nie wynika. Nie umieliśmy ich kończyć – mówi pomocnik Bartosz Nowak. - Ta liga teraz nabiera rozpędu i jedziemy do Bytowa by wygrać, by zwycięstwo nas napędziło – dodaje.

Właśnie Bytovia Bytów będzie sobotnim rywalem mielczan w 4. kolejce Fortuna 1 Ligi. Jest to aktualnie niespodziewany lider tabeli. - Musimy narzucić swój styl grania i być skuteczniejszym. Trenerzy mają pomysł na ten mecz – przekazuje Grodzicki.

- W tej lidze nie ma jednego faworyta i jednego pewnego spadkowicza. Liga jest bardzo wyrównana, każdy mecz ma swoje prawa. Musimy wykorzystywać swoje szanse, jeżeli ma się sytuacje to trzeba je strzelić – podkreśla Nowak.

Seria wyjazdów sprawy nie ułatwia, ale Stalowcy mówią, że trzeba się do tego zwyczajnie dostosować. - Nie ma drużyny na świecie, która by chciała grać wszystkie spotkania na wyjazdach. Sytuacja jest taka, że kilka kolejek trzeba zagrać na wyjazdach i trzeba zrobić wszystko by przywozić punkty – opowiada kapitan zespołu.

Grodzicki i Nowak dodają też, że sprawy organizacyjne w Klubie są poukładane i z pewnością nie rozpraszają zawodników. - Klub staje na głowie byśmy mieli wszystko na dobrym poziomie i teraz wszystko zależy od nas. Po dwóch porażkach jesteśmy rozdrażnieni, chcemy to zmienić – relacjonuje Nowak.

- Stal Mielec funkcjonuje bardzo profesjonalnie nawet w aspektach takich jak dalekie wyjazdy. Niczego nie brakuje i bez problemów możemy się do takich wyjazdów przygotowywać – dodaje Rafał Grodzicki.

Mecz Bytovia Bytów – FKS Stal Mielec odbędzie się w sobotę 11 sierpnia o godzinie 16:00.

hm


 Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Sierpień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!