PGE FKS Stal Mielec przed meczem z Rakowem: dobra taktyka i wsparcie kibiców [WIDEO] Piłka nożna - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Sport / Piłka nożna
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Ankieta

Piłka nożnaPiłkarze pierwszoligowej PGE FKS Stali Mielec wznawiają po przerwie reprezentacyjnej rozgrywki. W niedzielę sprawdzą lidera tabeli Raków Częstochowa.


Zespół spod Jasnej Góry w dziewięciu grach zanotował aż sześć zwycięstw i dzisiaj samotnie przewodzi w ligowej stawce. Stal rozegrała osiem spotkań i zapisała trzy wygrane, teraz chce ruszyć w pościg za czołówką Fortuna 1 Ligi. Z taką myślą mielczanie pracowali w przerwie rozgrywkowej.

WIDEO:Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

 
- To był bardzo cenny czas myśląc o rozwoju tego zespołu, o aspektach przygotowania fizycznego i przede wszystkim taktycznego. Wykorzystaliśmy maksymalnie ten czas i zrobiliśmy progres. Oczywiście to trening ale wierzę, że przełoży się to na mecz w niedzielę – mówi szkoleniowiec mielczan Artur Skowronek.

Słowacki obrońca mielczan Martin Dobrotka podkreśla, że zespół jest świadomy przeciętnego początku sezonu. - Mogliśmy zdobyć więcej punktów. Były mecze, w których nie zebraliśmy punktów a mogliśmy te mecze wygrać – komentuje.

Kilka dni temu do Stalowców dołączyło też dwóch nowych zawodników. To napastnik Grzegorz Kuświk i obrońca Jonathan de Amo Pérez. - Doszło do nas dwóch bardzo wartościowych piłkarzy, na których długo czekaliśmy. Wzmocnią rywalizację na pozycjach, które tego wymagały. To jakościowi piłkarze i jestem przekonany, że pomogą by gra naszego zespołu wyglądała lepiej –  ocenia Artur Skowronek.

Stalowcy z optymizmem szykują się do meczu z Rakowem, skupiają się przede wszystkim na swojej postawie. - Mieliśmy dwa tygodnie na przygotowanie, był sparing w Kielcach. Myślę, że jesteśmy przygotowani. Z dobrą taktyką i wsparciem kibiców można liczyć na dobry wynik – relacjonuje Martin Dobrotka.

- Skupialiśmy się na przeciwniku bo gra powtarzalnie i specyficznie. Myślimy też cały czas o sobie i wierzę, że to myślenie pokaże powtarzalność naszej gry w niedzielę – dodaje trener Skowronek.

Wspomniany sparing w Kielcach z Koroną był zamknięty dla mediów i publiczności, PGE FKS Stal pokonała Koronę 4:1.

Mecz Raków Częstochowa – PGE FKS Stal Mielec odbędzie się w niedzielę o 12:30 i będzie transmitowany przez telewizję Polsat Sport.

hm


 Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Wrzesień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!