Druga wygrana Stalowców nad Meblami Elbląg w ten weekend [FOTO] Piłka ręczna - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Sport / Piłka ręczna
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Ankieta

Piłka ręcznaPiłkarze ręczni SPR Stal Mielec pewnie pokonali Meble Wójcik Elbląg i zagrają w ćwierćfinale Pucharu Polski.

Piłka ręczna, 1/8 Finału Pucharu Polski
SPR Stal Mielec - Meble Wójcik Elbląg 30:23 (16:12)


Stal: Lipka, Wiśniewski - Wilk 1, Janyst 5, Skuciński 3, Rusin 2, Mochocki, Sarajlić 1, Basiak 5, Kawka 2, Cuzić 1, Wojkowski 2, Krupa, Ćwięka 8.
Karne: 2/3.
Kary: 6 min (Rusin, Kawka, Ćwieka - po 2 min).

Meble: Ram - Grzegorek 8, Lachowicz 2, Szopa 1, Nowakowski 1, Załuski 4, Moryń 3, Tórz 4.
Karne: 1/1
Kary: 14 min (Grzegorek, Lachowicz, Załuski - po 4 min, Moryń - 2 min).

Sędziowie: Andrzej Kierczak i Tomasz Wrona

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 

 W sobotę w Mielcu Stal pokonała elblążan 26:23 w meczu ligowym i było to spotkanie twarde, zacięte, niestety dla przyjezdnych okupione kontuzjami. W efekcie w niedzielę goście grali tylko z jednym rezerwowym, to już niemal przekreślało ich szanse w starciu z mielczanami.Stalowcy prowadzili przez całe spotkanie chociaż tempa nie forsowali, Meblarze robili co mogli by dotrzymać kroku gospodarzom, ale nie byli w stanie zmienić oblicza meczu. Przewaga Stali w pewnym momencie wynosiła nawet 10 trafień, a na parkiecie prezentowali się wszyscy zdrowi zawodnicy, łącznie z zazwyczaj mniej grającą mielecką młodzieżą.

W ćwierćfinale Stal zmierzy się z Gwardią Opole, już w najbliższą środę.

hm


 

 

Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Wrzesień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!