W piątek SPR Stal Mielec zmierzy się z Azotami Puławy Piłka ręczna - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Sport / Piłka ręczna
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Ankieta

Piłka ręcznaMecze pomiędzy Stalą i Azotami zawsze elektryzowały kibiców w całej Polsce, a starcia pomiędzy oboma zespołami nazywane były nawet „Małą Świętą Wojną”. Obecnie każdej z drużyn przyświecają zupełnie inne cele, lecz bezpośrednie spotkania nadal pozostają bardzo zacięte.

Piłka ręczna, PGNiG Superliga
SPR Stal Mielec – Azoty Puławy

Piątek 14 września, godz. 18:00
Hala sportowa przy ul. Grunwaldzkiej 7, Mielec

– Azotom bardzo ciężko gra się w Mielcu – mówi tuż przed spotkaniem Bartosz Kowalczyk, który jest wypożyczony do Mielca właśnie z Puław, i trzeba przyznać, że ma rację. Kolejny rozdział mielecko-puławskiego klasyku już w piątek!

W Puławach z roku na rok coraz głośniej mówią o Wicemistrzostwie Polski, i wydaje się, że nie są to słowa rzucane na wiatr, gdyż prezes Witaszek ma ku temu kilka argumentów w postaci transferów, a te co sezon są coraz ciekawsze. Przed obecnymi rozgrywkami do Azotów dołączył świetnie znany w Superlidze Łukasz Rogulski, lecz to nie jego nazwisko rozgrzało puławskich kibiców to czerwoności, gdyż na lubelszczyznę zawitali Ante Kaleb i Marko Matulić. Ten pierwszy na Polskę zamienił Niemcy, a Matulić do Puław trafił jako świeżo upieczony uczestnik Final Four Ligi Mistrzów w barwach francuskiego Nantes.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 


Głośno było również o zmianie trenera, gdyż tym została legenda polskiego szczypiorniaka – Bartosz Jurecki, którego debiut w lidze przypadł na mecz z Zagłębiem Lubin. „Miedziowi” w Puławach nie mięli jednak nic do powiedzenia i wyraźnie przegrali 35:24. O wiele trudniejsze warunki w drugiej kolejce postawił MKS Kalisz, lecz Brązowi Medaliści i z tego pojedynku wyszli zwycięsko, wygrywając tym razem 28:24.
 
W Mielcu zaś od początku sezonu zawodnicy deklarowali, że przed żadnym rywalem nie zamierzają się „kłaść”, gdyż chcą pokazać charakter. Jak mówili, tak zrobili i w meczu z MMTS-em Kwidzyn „gryźli parkiet”, za co kibice zebrani w hali nagrodzili ich tuż po meczu brawami.

Podobnie miało być w Płocku, lecz tam zamiast kłaść się przed rywalem, trzeba było położyć się do łóżka, gdyż w zespole zapanował wirus, który u Marcina Miedzinskiego, Tomasza Grzegorka i Tomasza Mochockiego spowodował 40-stopniową gorączkę, a ta skutecznie wykluczyła ich z meczu w Płocku. Dodając do tego kontuzjowanych Łukasza Janysta i Michała Wypycha otrzymujemy liczbę 5, gdyż własnie tylu kluczowych zawodników zabrakło w protokole podczas meczu w Orlen Arenie. Takie braki wykorzystałby zapewne każdy zespół, a tak klasowa drużyna jak Wisła zrobiła to dwa razy lepiej i zwyciężyła pewnie 38:22.

Na mecz z Azotami na pewno nie wrócą jeszcze Łukasz Janyst i Michał Wypych. Co do pozostałych trzech zawodników, to w treningu są już Tomasz Mochocki i Tomasz Grzegorek, lecz na ile ich organizm będzie gotowy do meczu przekonamy się w piątek. Pod znakiem zapytania stoi również występ Marcina Miedzińskiego, którego choroba dopadła najpóźniej.

m

 

 

Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Wrzesień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!