Kolejna wygrana UKS Szóstki. Mieleckie siatkarki pokonały AZS UMCS Lublin [FOTO] Piłka siatkowa - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Sport / Piłka siatkowa
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Ankieta

Piłka siatkowa
Siatkarki UKS Szóstki Mielec odnotowały kolejne ligowe zwycięstwo. Tym razem pokonały drużynę AZS UMCS Lublin.

Siatkówka, 2 liga
UKS SZÓSTKA MIELEC - AZS UMCS Lublin 3:0 (25:16, 25:18, 25:20)


UKS Szóstka Mielec: Szymańska, Cur, Mikołajewska, Mich, Murdza Natalia, Kusik, Murdza Wiktoria (Libero) oraz Babś, Gorzkiewicz, Daniluk, Krycka, Raszek, Pykosz

Trener: Roman Murdza

Mieleckie siatkarki od początku kontrolowały przebieg spotkania, nie dając zawodniczkom AZS UMCS Lublin na wyjście na prowadzenie. UKS Szóstka była skuteczna w ataku, dobrze spisywała się też obrona. Mielczanki dobrze reagowały też w bloku, zdobywając kilka punktów z tego elementu gry.

Dobra gra w dwóch setach, a także świetny początek trzeciej serii, kiedy to mielczanki bezlitośnie punktowały swoje rywalki, sprawiło, że trener Roman Murdza na boisko wpuścił juniorki. Gra już bardziej się wyrównała, a zespół z Lublina odrobił straty, zbliżając się do UKS Szóstki na dwa punkty. Mielczanki zdołały jednak utrzymać przewagę i ostatecznie zwyciężyć trzeciego seta do 20.

Drużyna UKS Szóstki Mielec zajmuje drugie miejsce w tabeli 2 ligi, tracąc jeden punkt to pierwszej San-Pajdy Jarosław.

m

 

Komentarze
dodaj komentarz
  • (2018-01-13 20:22:32) robert66

    Siatkówka - słońce świecące prosto w oczy !!!

    Przyjechałem dzisiaj do Mielca na mecz siatkarek 2 ligi , tak na marginesie bardzo dobrzy mecz w wykonaniu mielczanek , atak , obrona wszystko na wysokim poziomie . Natomiast sala brak żaluzji w oknach i słońce świeciło prosto w oczy siatkarkom ( co z resztą widać na zdjęciach !!! ) . Czy Urzędu Miasta Mielec nie stać na zamontowanie żaluzji w paru oknach !!! przecież to skandal !!! a co na to Rada Miasta ???

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Wrzesień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!