UKS SMS Szóstka jedzie na finał Mistrzostw Polski! Mielczanki niepokonane w turnieju półfinałowym! [FOTO] Piłka siatkowa - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Sport / Piłka siatkowa
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Ankieta

Piłka siatkowaZ trzema zwycięstwami zakończyły półfinały Mistrzostw Polski Juniorek siatkarki UKS SMS Szóstki. Mielczanki pewnie awansowały do finałów, które rozegrane zostaną w dniach 4-8 kwietnia w Dębicy. Zdjęcia ze wszystkich meczów UKS SMS Szóstki tylko w portalu hej.mielec.pl

Siatkówka, ½ Mistrzostw Polski Juniorek
UKS SMS Szóstka Mielec – MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 (23:25, 26:24, 25:18, 25:17)MECZ UKS SMS SZÓSTKI Z CHEMIKIEM OLSZTYN

MECZ UKS SMS SZÓSTKI ZE SPARTĄ BRANIEWO I DĄBROWĄ GÓRNICZĄ


Wyniki wszystkich półfinałowych meczów:

UKS SMS Szóstka Mielec - UKS Chemik Olsztyn 3:0 (25:18, 25:21, 25:21)
Sparta Braniewo - MKS Dąbrowa Górnicza 2:3 (16:25, 25:23, 25:22, 18:25, 10:15)
Chemik Olsztyn - MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 (25:22, 25:16, 19:25, 25:23)
UKS SMS Szóstka Mielec – Sparta Braniewo 3:0 (25:9, 25:15, 25:14)
Chemik Olsztyn – Sparta Braniewo 3:1 (24:26, 25:16, 25:18, 25:20)

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 


Tabela:
1. UKS SMS Szóstka Mielec
2. Chemik Olsztyn
3. MKS Dąbrowa Górnicza
4. Sparta Braniewo

Po łatwym sobotnim zwycięstwie UKS SMS Szóstki nad Spartą Braniewo, mielczanki w niedzielę trafiły na zmotywowane zawodniczki MKS Dąbrowy Górniczej. W pierwszej partii to właśnie goście mocno rozpoczęli mecz, szybko wychodząc na prowadzenie i nie oddając go niemal do samej końcówki. Mielczanki wywalczyły remis, ale ostatecznie to Dąbrowa wygrała tego seta do 23.

Drugi set lepiej rozpoczęły mielczanki. Miały nawet siedmiopunktową przewagę, ale wtedy przyszedł gorszy moment gry gospodyń. UKS Szóstka popełniała błędy dotknięcia siatki, nie radziła sobie też w ataku. Zespołowi z Dąbrowy Górniczej udało się wyrównać stan gry. Na szczęście set ten zakończył się wygraną mielczanek.

Z wygranej tej ucieszył się też zespół Chemika Olsztyn – jeden wygrany set mielczanek zapewniał im bowiem awans do finałów Mistrzostw Polski. Z dalszego etapu turnieju odpadły więc siatkarki Dąbrowy Górniczej. Tym samym osłabła nieco motywacja rywalek SMS Szóstki. Mielczanki przez dwa kolejne sety prowadziły grę ostatecznie wygrywając 3:1.

UKS SMS Szóstka Mielec, podobnie jak w zeszłym roku, zagra w finałach Mistrzostw Polski juniorek. Te rozegrane zostaną w Dębicy w dniach 4-8 kwietnia.

m

 

Komentarze
dodaj komentarz
  • (2018-03-12 20:01:34) ersik 3

    Brawo!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Brawo dla trenerów i zespołu !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Trzymamy kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Wrzesień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!