Działacze UKS SMS Szóstki Mielec szukają pieniędzy na nowy sezon Piłka siatkowa - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Sport / Piłka siatkowa
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Ankieta

Piłka siatkowaZespół siatkarek UKS SMS Szóstka Mielec awansował do 1 ligi seniorek w zaledwie pięć lat od zawiązania drużyny. Klub teraz stara się zgromadzić pieniądze na start w lidze centralnej.


W sezonie 2018/2019 1 ligi siatkarek powinno wystąpić trzynaście zespołów, rozgrywki prowadzone są w jednej grupie ogólnopolskiej. Przeciwniczkami klubu UKS SMS Szóstka Mielec najprawdopodobniej będą: Budowlani Toruń, MKS Dąbrowa Górnicza, Energa MKS Kalisz, Wisła Warszawa, 7R Solna Wieliczka, ENEA Energetyk Poznań, Grupa Azoty PWSZ Tarnów, Joker Mekro Energoremont Świecie, AZS Politechniki Śląskiej Gliwice, Krosno Glass Karpaty AZS PWSZ MOSIR oraz Bluesoft Mazovia Warszawa, Uni Opole. Większość wyjazdów na mecze ligowe powinna na tym poziomie rozgrywkowym wiązać się już z noclegami. Same koszty logistyczne związane z tymi rozgrywkami będą zauważalne.

UKS SMS Szóstka szuka pieniędzy na start w 1 lidze. Przedstawiciele klubu spotkali się między innymi z pełniącym funkcję prezydenta Mielca Fryderykiem Kapinosem.

- Byli panowie z Szóstki. Poprosiłem by powiedzieli ile pieniędzy potrzebują i na co te pieniądze mają pójść. Jestem strażnikiem budżetu miasta, nie mogę rozdawać pieniędzy – skomentował Kapinos. Czeka na konkretne propozycje z UKS SMS Szóstki Mielec.

Ostatni raz siatkarki z Mielca zagrały na zapleczu ekstraklasy zimą 2013 roku. Drużyna została wycofana z rozgrywek na dwie kolejki przed końcem sezonu. Wówczas zespół prowadził klub Stal Mielec SA. Zakończył działalność ze względu na kłopoty finansowe.

hm


 

Komentarze
dodaj komentarz
  • (2018-06-13 22:47:21) armata

    na ocene przyjdzie czas

    To chyba dobrze ze chce wiedzieć ile trzeba wsparcia i na co. Spokojnie jestem dobrej mysli. Co by nie powiedzieć to radni z PiS praktycznie wspieraja sport w miesci jak nikt do tej pory. poczekajmy i zobaczymy. póxniej bedziemy oceniac.

  • (2018-06-11 22:41:51) robert66

    Szanowny Panie Prezydencie Kapinos !!!

    Nie tak dawno rada miasta Mielca w zdecydowanej większości składająca się z członków Pana partii przekazała piłce ręcznej w Mielcu ponad 1 000 000 zł na spłacenie długów , podkreślam na spłacenie długów . Teraz miasto się zastanawia czy wspomóc siatkarki 1 ligowej Szóstki . Przyjezdzałem do Mielca na mecze mieleckich siatkarek i byłem pełen podziwu jakie co roku robiły postępy i awansowały coraz wyżej . W większości to dziewczyny z Mielca i okolic . swoją postawą i walką zasłużyły sobie na pomoc miasta w 1 lidze . To nie zaciężna armia piłkarzy trenera Smółki która się skompromitowała w ostatnich meczach , to nie piłkarze ręczni którzy grają w lidze w której nie ma spadków . Dziewczyny ( siatkarki ) to walczaki które same wywalczyły sobie awans do 1 ligi , nie wyobrażam sobie aby miasto Mielec im nie pomogło tym bardziej że jest to rok wyborczy i w przypadku braku pomocy siatkarkom - moim zdaniem - byłby to strzał w stopę partii rządzącej w Mielcu !!! Jeszcze jedno Panie Prezydencie Juniorki Szóstki Mielec przez ostatnie 3 lata z rzędu były w finale Mistrzostw Polski , proszę pokazać która inna sekcja gier zespołowych w Mielcu może pochwalić się takim osiągnięciem !!!

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Wrzesień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!