Siatkarki UKS Szóstki Mielec szykują formę na nowy sezon Piłka siatkowa - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Sport / Piłka siatkowa
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Ankieta

Piłka siatkowaDokładnie 1 sierpnia rozpoczęły przygotowania do nowego sezonu seniorki Szóstki Mielec. Mielczanki pierwsze treningi odbyły na siłowni w Joy Fitness Club.

Szesnaście zawodniczek UKS Szóstki trenuje pod bacznym okiem Romana Murdzy oraz Krystiana Pachlińskiego, który w tym sezonie będzie pomagał trenerowi Romanowi Murdzy. Seniorki kilka dni trenowały w Mielcu, a następnie razem z juniorkami UKS SMS Szóstki Mielec wyjechały na obóz do Zebrzydowic. Miejsce bardzo znane większości zawodniczek oraz samemu szkoleniowcowi.

Czytaj dalej pod reklamą ↓

 


Siatkarki mogą tam korzystać z sali, siłowni oraz będą mogły popływać na kajakach po tamtejszym jeziorze. Po powrocie mielczanki czeka praca na własnych obiektach, a już 1 września rozegrają w Mielcu turniej, w którym wezmą udział I ligowe zespoły Karpat Krosno oraz Jedynki Azoty Tarnów.  
 
Natomiast od czwartku (2 sierpnia) na obozie zorganizowanym przez Niepubliczną Szkołę Mistrzostwa Sportowego w Staszowie przebywają młodsze adeptki siatkówki młodziczki i kadetki UKS SMS Szóstki Mielec. Młodziczki trenują pod okiem Anny Wojtas oraz Anny Skucińskiej, natomiast kadetkami opiekują się Grzegorz Cibicki, któremu pomaga Barbara Pikusa.

Piękna sala Powiatowego Centrum Sportu w Staszowie jest miejscem, gdzie mielczanki spędzają bardzo dużo czasu przygotowując się do nowego sezonu. Siatkarki oprócz zajęć sportowych, które mają dwa razy dziennie, odwiedziły również tutejszy kryty basen. Obóz zakończy się 10 sierpnia.

m

 

 

Komentarze
dodaj komentarz

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 


REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Sierpień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!