Nie przegap - To ostatnia szansa na studia. WSIiZ kończy rekrutację! / Zakładki / Nie przegap
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Ankieta

Nie przegapDo 29 września można składać podania na studia w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Uczelnia przygotowała dla kandydatów atrakcyjne kierunki studiów, podczas których studenci będą mogli realizować staże i otrzymywać za nie 2300zł na rękę. Atuty oferty WSIiZ to przede wszystkim kształcenie praktyczne i indywidualne podejście do studenta.

Oferta edukacyjna uczelni w tym roku jeszcze skuteczniej odpowiada na potrzeby rynku pracy. Kandydaci na studia w roku 2018 mogą być pewni, że wybierając praktyczne studia we WSIiZ, wybierają udaną karierę zawodową. Efekty takiego kształcenia widać na rynku pracy – według ministerialnych badań absolwenci WSIiZ najkrócej spośród absolwentów wszystkich uczelni podkarpackich szukają pracy.

- Wsłuchujemy się w potrzeby rynku pracy. Kształcimy na kierunkach ważnych dla gospodarki. Program studiów omówiliśmy z przedsiębiorcami, którzy od lat z sukcesami działają w świecie biznesu, a nasi studenci i absolwenci są szybko zatrudniani. Kandydaci na studia we WSIiZ mają więc pewność, że powierzając nam swoje wykształcenie będą zadowoleni – podkreśla dr Andrzej Rozmus, Prorektor WSIiZ ds. Nauczania.

Chcąc jeszcze lepiej przygotować absolwentów do wejścia na rynek pracy Biuro Karier WSIiZ pozyskało 5 mln zł na realizację praktyk i staży w najlepszych firmach w regionie.

- Jedną z głównych korzyści jest zdobywanie przez studentów doświadczenia zawodowego, które jest wysoko cenione przez pracodawców. Na bieżąco ich szkolimy, rozwijamy i proponujemy realizację wysokiej jakości płatnych praktyk w najlepszych firmach i instytucjach. W trakcie staży studenci otrzymują również miesięczne stypendium w wysokości 2300 zł netto – wyjaśnia Aleksandra Bigas, koordynator projektów płatnych praktyk.

- Sukces zawodowy naszych absolwentów jest celem naszego istnienia i działania. Robimy wszystko, żeby dopasować się najlepiej do potrzeb otoczenia – dzięki temu możemy przekazać im wiedzę umożliwiającą dobre funkcjonowanie po studiach. I to niezależnie od branży, na którą się zdecydują – dodaje Dominik Łazarz, rzecznik prasowy WSIiZ.

Praktycy z działających w Rzeszowie firm współpracują z uczelnią, dzieląc się swoim doświadczeniem i praktycznymi umiejętnościami.
- To ludzie, którzy wiedzą czym jest praca i prowadzenie biznesu, a co ważniejsze, wiedzą komu chcą ją dać. Ucząc naszych studentów, praktycy biznesu poszukują jednocześnie pracowników do swoich firm. Każdego roku studenci WSIiZ są zatrudniani przez firmy współpracujące z uczelnią. To jedna z najważniejszych korzyści płynących z praktycznego modelu kształcenia, jaki realizujemy – wyjaśnia Dominik Łazarz.

Długa lista sukcesów naukowych, artystycznych, sportowych czy – wreszcie zawodowych - studentów i absolwentów WSIiZ, to przekonywujący dowód na to, iż uczelnia potrafi zadbać o wszechstronny rozwój tych, którzy jej zaufali.

Sukces I tury rekrutacji potwierdza, że młodzi ludzie chcą powierzyć swoją zawodową przyszłość właśnie Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie!

Rekrutacja trwa do 29 września 2018 roku. Podania można składać od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00 w Dziale Rekrutacji WSIiZ, który mieści się w siedzibie uczelni przy ul. Sucharskiego 2 w Rzeszowie. Dodatkowo w dwie ostatnie soboty września (22 i 29.09) Dział Rekrutacji będzie czynny od 9:00 do 14:00.

Lista kierunków oferowanych w II turze rekrutacji opublikowana została w serwisie internetowym uczelni: wsiz.rzeszow.pl.


Artykuł sponsorowany.

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 

REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Wrzesień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!