Nie przegap - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Zakładki / Nie przegap
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Ankieta

Nie przegap


                               Przed kuracją.   Po kuracji.
Kolejna wspaniała metamorfoza z Centrum Dietetycznym Projekt Zdrowie Pani Katarzyny Moryto, która schudła 33 kg w niespełna pół roku.

Niestety zdjęcie sprzed odchudzania nie oddaje w pełni efektu kuracji, ale Pani Kasia większości mielczanom jest znana z popularnego marketu. W okresie, kiedy nasza bohaterka rozpoczynała kurację bardzo unikała zdjęć… Zobaczymy, jak Pani Kasia wspomina kurację mającą na celu redukcję masy ciała w Centrum Dietetycznym Projekt Zdrowie w Mielcu.

„Dziś po upływie niecałych 6 miesięcy mogę już pochwalić się swoją metamorfozą… Przyznam, iż wszystko zaczęło się dość niewinnie. Od jednego małego, wielkiego marzenia. Lepsza wersja siebie.


Wybrałam Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie, bo moja koleżanka miała równie spektakularne efekty jak ja teraz. Później potoczyło się już to bardzo szybko, spotkanie w Projekt Zdrowie Mielec, rozmowa, pomiary ciała itp. Wszystko było cudownie. Atmosfera miła i bezstresowa. A do tego ogromna dawka motywacji, zaczynałam swoją przygodę ze zmianą nawyków żywieniowych tuż przed Świętami Wielkanocnymi więc takiego zastrzyku energii potrzebowałam. Zawsze uwielbiałam praliny i inne słodkości, Pani Agata – dietetyk Projekt Zdrowie Mielec, tak mocno mnie zmotywowała, że udało mi się oprzeć wszelkim pokusom.

Oczywiście wszystkie zalecenia były dopasowane do mojego trybu życia i aktualnej formy. Rozwinęłam się również jeśli chodzi o… planowanie! Nauczyłam się jak pogodzić pracę, przygotowanie posiłków z obowiązkami dnia codziennego.

Jednak na planowaniu nie skończyłam. Planowanie przemieniło się w realizowanie. Okazało się, że przy odrobinie chęci da się wszystko pogodzić.  Spodziewałam się że początek będzie trudny. Ale efekty przychodziły tak szybko, że to mnie tylko zachęcało do kontynuowania kuracji. Moje cele uległy zmianie, z planowanych 20 kg zrobiło się ponad 30.

Rozwiązania proponowane przez moją Panią dietetyk są bardzo proste, a przepisy przepyszne. Zmieniłam jedzenie, zaczęłam dawać z siebie nie 100, a 300% . Koleżanki w pracy same zauważyły że ruszam się teraz dużo, dużo więcej, a mnie po prostu rozpiera energia. Kiedyś po powrocie do domu czułam się tak zmęczona, że miałam ochotę tylko usiąść na fotelu – teraz ciągle wymyślam sobie nowe zajęcia.

I tak dzięki cudownym ludziom udało się. DZIĘKUJĘ!!!  ❤ W ciężkich chwilach zawsze otrzymywałam wsparcie, którego potrzebowałam. Jak tylko dodaje teraz nowe zdjęcie na facebooku od razu zasypana jestem lawiną komentarzy jak ja to zrobiłam. Projekt Zdrowie Mielec jesteście wyjątkowe i najlepsze na świecie!!! Polecam wszystkim to Centrum Dietetyczne.”

Kim jesteśmy i jak działamy?

Projekt Zdrowie to młoda, w pełni polska, prężnie rozwijająca się sieć gabinetów dietetycznych. Nasi dietetycy to wykwalifikowani specjaliści pomagający w ustaleniu diet nie tylko w kontekście redukcji masy ciała, ale też jednostek chorobowych, takich jak choroba Hashimoto, cukrzyca czy insulinooporność. Doradzamy również kobietom w ciąży i w czasie laktacji.

Celem Projektu Zdrowie jest pomoc ludziom w zaprowadzeniu trwałych zmian stylu życia poprzez profesjonalne porady dietetyczne. W ofercie znajdziemy diety z wykorzystaniem suplementacji, jak i bez niej. To dopiero dietetyk, po wnikliwym badaniu i wspólnie z pacjentem, podejmie decyzję o najlepszej drodze do osiągnięcia celu.

Odważ się na zmiany i zapisz na bezpłatną konsultację z naszym dietetykiem pod numerem telefonu 790 337 773.

PROJEKT ZDROWIE
- POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE


E-mail:

ul. Mickiewicza 36
39-300 Mielec
Tel. +48 790337773


Godziny otwarcia:
Poniedziałek 11:00 - 19:00
Wtorek 07:00 - 15:00
Środa 12:00 - 20:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 11:00 - 19:00


Materiał promocyjny.

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 

REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Wrzesień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!