Warto Wiedzieć - Hej.MIELEC.pl - Wiadomości Zdjęcia Ogłoszenia Firmy / Zakładki / Warto Wiedzieć
REKLAMA
     
REKLAMA

 

Menu

Dodaj INFO

 

Pisz, fotografuj, nagrywaj! I wysyłaj informacje do portalu! 

ZOBACZ JAK MOŻESZ TO ZROBIĆ

 

 

 

 

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Ankieta

Warto Wiedzieć

Jeśli planujecie organizację imprezy okolicznościowej – wesela, pierwszej komunii świętej, urodzin czy spotkania po latach – zróbcie to wspólnie z nami w Restauracji Nad Warką. Właśnie z myślą o takich specjalnych okazjach przygotowaliśmy specjalną ofertę!



W Restauracji Nad Warką oferujemy profesjonalnie przygotowane konferencje i spotkania biznesowe, a także spotkania okolicznościowe takie jak wesela, pierwsza komunia święta, urodziny, czy spotkania po latach. Mamy elegancki lokal położony przy jednej z najważniejszych ulic w mieście. Zaprojektowane z pasją wnętrza naszej Restauracji tworzą niepowtarzalną atmosferę zachęcającą do organizowania spotkań, rozmów.

Ekskluzywne wnętrza Restauracji Nad Warką sprzyjają organizacji konferencji, szkoleń, seminariów, bankietów czy spotkań promocyjnych bądź biznesowych. Zapewniamy świetnie przygotowaną i wyposażoną salę oraz – w zależności od potrzeb klienta – poczęstunek lub pełne menu.



Na tym jednak nie koniec. W naszej Restauracji zapewniamy profesjonalny projektor, wielkoformatowy ekran, nagłośnienie na całą salę, mikrofon bezprzewodowy. Możecie także swobodnie korzystać z bezprzewodowego Internetu. Istnieje możliwość wykorzystania sceny!

Przy Restauracji funkcjonuje parking przeznaczony tylko dla gości lokalu. Samo położenie – przy drodze Dębica – Mielec – Tarnobrzeg, w pobliżu skrzyżowań z drogami Mielec – Rzeszów, Mielec – Tarnów i Mielec – Szczucin, w niewielkiej odległości od Specjalnej Strefy Ekonomicznej – sprawia, że Restauracja Nad Warką jest łatwym celem dojazdowym dla gości spoza Mielca czy regionu.

Atutem Restauracji Nad Warką jest też doświadczony personel dbający o wysoką jakość obsługi gości. Wrażenie robi bogate i wykwintne menu – subtelne przystawki, delikatne zupy, treściwe dania mięsne, rybne i jarskie, wspaniały bukiet sałatek, a także dokonały wybór trunków i deserów. To wszystko sprawia, że Restauracja Nad Warką oferuje kompleksową i niezwykle atrakcyjną usługę dla firm.

Więcej informacji o ofercie można uzyskać:

ul. Sienkiewicza 61, Mielec
Telefon: 66 99 70 546
E-mail:

www.nadwarka.pl

Materiał promocyjny.

Zapoznaj się z regulaminem portalu hej.mielec.pl. Poznaj swoje prawa i obowiązki.
Sprawdź zasady publikowania komentarzy, postów na forum. Dowiedz się jak zgłaszać wnioski i uwagi.
CZYTAJ WIĘCEJ – REGULAMIN PORTALU HEJ.MIELEC.PL!

 

 

 

Użytkownik, publikując swoje informacje, komentarze i opinie na Forum hej.mielec.pl, czyni to wyłącznie na własną odpowiedzialność. HEJ.MIELEC nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl.
Niedopuszczalne jest umieszczanie treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, czy też naruszających w innych sposób zasady współżycia społecznego.
Niedopuszczalne jest wielokrotne publikowanie powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.
Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi naruszających prawa autorskie, znaki towarowe lub inne prawa podmiotowe jakichkolwiek osób trzecich, ani zachęcających do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi mających charakter pomówienia, bezpodstawnej sugestii popełnienia przestępstwa, nawołujące do łamania prawa. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi rażąco naruszających netykietę, zasady pisowni języka polskiego. Niedopuszczalne jest publikowanie wypowiedzi niezwiązanych z tematem dyskusji w Forum lub komentowanym artykułem. Niedopuszczalne jest zamieszczanie w treści wypowiedzi danych kontaktowych swoich, osób trzecich, firm oraz adresów stron internetowych, adresów poczty e-mail, numerów z komunikatorów etc. Niedopuszczalne jest podejmowanie świadomych działań na szkodę portalu, wydawcy, członków zespołu redakcyjnego.
Niedopuszczalne
jest również umieszczanie przez Użytkowników na Forum hej.mielec.pl przekazów reklamowych.

 

Facebook

 

REKLAMA

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Wrzesień

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Newsletter

Chcesz byś powiadamiany o nowościach w serwisie? Zapisz się na nasz newsletter.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację REGULAMINU KORZYSTAMY Z COOKIESCopyright HEJGRUPA sp. z.o.o. 2007-2018Wszystkie prawa zastrzeżoneRealizacja: ideo Powered by: CMS Edito WYDAWCA portalu: HejGrupa - 39-300 Mielec, ul. Szafera 33Redakcja: info@hej.mielec.pl Biuro: biuro@hejgrupa.plRegulamin portalu: https://www.hej.mielec.pl/portal/politykaREKLAMA: https://www.hej.mielec.pl/reklama
PORTAL HEJ.MIELEC.PL JEST ZAREJESTROWANYM TYTUŁEM PRASOWYM!